Svet-Stranek.cz
www.pujcovnalodipetrov.cz
PŮJČOVNA LODÍ  V PETROVĚ

DOPORUČENÉ PLAVBY:www.pujcovnalodipetrov.cz

DOPORUČENÉ PLAVBY

ZDE NAJDETE NÁVRHY NA KRATŠÍ VYJÍŽĎKY - JE TO JEN NA VÁS
Pozn.: samozřejmě, že vás v každém přístavu čeká občerstvení a sociální zařízení.
1 HODINA:

Vlevo -
z Petrovského přístavu doplujete cca po 20 minutách na     Výklopník - přístav s ostůvkem a historickou rozhlednou s muzeem.

Vpravo -
odbočíte-li vpravo, cca po 20 minutách budete ve Strážnici,
kde si jistě máte z čeho vybrat.Známé kulturní centrum má v létě širokou nabídku kulturních akcí. Nicméně hodinová plavba vám poskytne čas toliko na cukrárnu na lodi přímo v přístavu.

2 HODINY:
 
Vlevo - přes Výklopník poplujete přes státní hranici, do slovenského královského města Skalica, které je zároveň posledním přístavem na Baťově kanále. Tato trasa s kafíčkem či pivíčkem vám zabere cca 2 hod. Na návštěvu Skalice, která je od přístavu vzdálena 2.5 km, je třeba počítat s delší časovou náročností.

Vpravo
- proplujete Strážnicí, dále jedete kolem občerstvení u Veličky (zde můžete zaparkovat a posilnit se na další cestu) a zhruba za 10 minut jste u stále otevřených protipovodňových vrat. Touto komorou projedete, nicméně z časového hlediska se nyní musíte otočit, a plout nazpátek

PŮLDENNÍ 
PLAVBY:    09-13h,14-18h - doplujete do Veselí n/Mor.
CELODENNÍ PLAVBY:
  09-18h - doplujete do Spytihněvi.
VÍCEDENNÍ PLAVBY:   
dle individuálních plánů, navrhneme, poradíme   
                                     
návštěvníků stránky
celkem106 329
tento týden336
dnes4
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK