Svet-Stranek.cz
www.pujcovnalodipetrov.cz
PŮJČOVNA LODÍ  V PETROVĚ

PŮJČOVNA LODÍ:www.pujcovnalodipetrov.cz

PŮJČOVNA LODÍ

Půjčit si můžete loď s kapitánem, nebo řídit sami, a to po 20-i minutovém školení. Kajutové čluny jsou vybaveny standartně, tak, aby vám nic nechybělo. (vařič,tekoucí voda, nádobí, chemické WC, držák na kola, autozásuvka na 12V). Zhruba po půlhodinovém školení můžete být kapitáni kajutového člunu, a teď už stačí, jen vyplout. Spacáky či deky si prosím vezměte vlastní.
Šťastnou cestu!!!


1) Potřebuji k řízení člunu nějaké oprávnění?

Ne, k řízení našich plavidel nepotřebujete žádné oprávnění ani průkazy. Je však nutné, aby vůdce plavidla měl u sebe platný občanský průkaz, dosáhl věku 18 let a byl zaškolen našimi pracovníky k užívání a vedení plavidla. (Zaškolení probíhá v den nástupu. Ukážeme Vám vlastnosti plavidla, vyzkoušíte si jeho ovládání a poučíme Vás o pravidlech vedení plavidla).
Důležitá informace pro ty, co budou za kormidlem: ZÁKAZ POŽÍVÁNÍ JAKÉHOKOLIV ALKOHOLU - i na vodě jsou kontroly stran vodní policie!

2) Kde múžeme zaparkovat auta během našeho pobytu?

Všichni naši zákazníci, kteří mají zapůjčené kajutové lodě nebo kajaky, mají možnost zaparkovat svá vozidla v přístavu Petrov. Parkování je "zatím" zdarma.

3) Je na člunu elektřina?

Ano, na palubě je led osvětlení, 12 V autozásuvka a autolednice.

4) Jaké je vybavení kuchyňky?

Mezi vybavení kuchyňky patří plynový vařič (který lze vytáhnout a vařit i venku) hrnce, pánev, talíře, příbory, hrnky, štamprlata a pohárky na víno.

5) Kde si můžeme doplnit vodu pro kuchyňku?

Možnost doplnění zásob je takřka v každém přístavu.

6) Jsou u vodní cesty sprchy, záchody a restaurace?

Ano, jsou. Rádi Vás o možnostech poinformujeme přímo na místě.

7) Jak je to s PHM?

Pohonné hmoty v případě kajutových lodí uhradíte při předání lodě.

8) Je na člunu kormidelna krytá nebo venkovní?

Na kajutových lodích je plně krytá kormidelna pevnou střechou. Nemusíte tedy v případě deště skládat a sestavovat složité konstrukce.

9) Jak probíhá objednání kajutové lodi?

Doporučujeme objednávat lodě přes email. Vyberete si plavidlo a termín. To nám zašlete na email v případě, že loď i termín jsou volné, předběžně Vám plavidla rezervujeme. V opačném případě nabídneme alternativy. Po uhrazení částky za pobyt se stává vaše rezervace platnou a vy už můžete přemýšlet, která zajímavá místa v okolí plavební cesty chcete vlastně navštívít.

10) Jsou některé služby na vodní cestě zpoplatněny?

Zpoplatněné služby můžete najít v některých přístavech. Kotvení a plavba mimo přístavy je zdarma, stejně tak jako proplouvání plavebními komorami v komorovacích hodinách. Mezi nejčastější poplatky v přístavech patří pobytový poplatek, který zpravidla zahrnuje kotvení v přístavu a využívání sociálních zařízení a dalších služeb daného přístavu.

11) Je nutné složit před vyplutím nějakou jistinu a jak je to s úklidem?

Kauci jsme zatím neměli důvod vybírat, a věříme, že lidé jsou slušní a že to tak zůstane! Úklid plavidla je možný svépomocí, nebo jej za Vás můžou udělat naši pracovníci za poplatek 500,-.

12) Je možné z člunu rybařit?

Rybařit je možné pouze ze břehu.

13) Je možné objednat kajutovou loď jako dárek?

Ano, možné to je. Poslední dobou se zvýšil zájem o tuto službu.
Stačí napsat na mail, uhradit pobyt a dárkový poukaz Vám zašleme.

14) Stane-li se nějaká nehoda nebo vyskytne-li se porucha - pomůže nám někdo?

Jistěže. V případě malých poruch je možné je řešit po telefonu (nonstop). Pokud nebude možné opravit loď po telefonu, přijedeme a vše opravíme.
DRŽÁKY NA KOLA JSOU NA KAŽDÉ LODI
PETROV-PLUCNARKA PO REKONSTRUKCI
LUCKY 31.5.2015 - JEDE ZPÁTKY NA VODU
Další jachtička Lucky k půjčení či svezení
kuchyňka
úprava k sezení
připraveno ke spaní
interiér Plucnarky
návštěvníků stránky
celkem106 330
tento týden337
dnes5
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK